Filharmonia

22 września 2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w cyklicznym spotkaniu z muzyką.

 

Podczas spotkania  dzieci poznały budowę i brzmienie gitary basowej. Wybrani przez prowadzącego uczniowie sami również mieli okazję na tym instrumencie zagrać. Nie zabrakło tradycyjnych już konkursów, np.: najmłodsi uczniowie zamienili się w postacie z filmu Madagaskar i odgrywając swoje role poruszali się w takt muzyki. Mogliśmy także posłuchać brzmienia trąbki, która doskonale brzmiała w utworze z filmu James Bond.

Opracowanie:

Monika Merk

Magdalena Brzezowska 

 

                                                                                                                   

                    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *