Powiatowy Turniej w Mini Piłkę Siatkową Czwórek Dziewcząt dla II klasy gimnazjum i młodszych

Sportowe emocje, niezapomniane wrażenia, gorąca atmosfera sportowego wydarzenia, to wszystko towarzyszyło zawodniczkom, kibicom i opiekunom w dniu 01.10.2016r. w Sulejowie podczas  Powiatowego Turnieju  w Mini Piłkę Siatkową Czwórek Dziewcząt dla II klasy gimnazjum i młodszych (rocznik 2002 i młodsze).

Do turnieju zgłosiło się 10 czteroosobowych drużyn z Bełchatowa, Piotrkowa Tryb., Dąbrowy nad Czarną, Przygłowa i Sulejowa (siedem drużyn dziewcząt i trzy drużyny tzw. mix, te trzy drużyny  klasyfikowane były poza turniejem). Turniej rozegrany był w dwóch fazach- grupowej i finałowej. W każdej fazie, ze względu na dużą liczbę zgłoszonych drużyn zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym” do jednego wygranego seta. Po rozgrywkach w finałowych klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1   miejsce: „FUKSIARY”  w składzie: Justyna Pytka, Kinga Szamburska, Nikola    Grzywacz, Julia Kotarska.

2    miejsce: „SIATKARY” w składzie: Natalia Serafin, Julia Kołek, Malwina Chuda, Kamila Wójcik.

3   miejsce: „STOKROTKI” w składzie: Kinga Koniszewska, Martyna Balasińska, Alicja Arkusińska, Oliwia Synderecka.

4 miejsce „KORONA” Bełchatów,

5 miejsce „Dąbrowa III”,

6 miejsce „Piotrkowianki”,

7 miejsce „SKRA” Sulejów,

8 miejsce „Dąbrowa II”,

9 miejsce „Dąbrowa I”,

10 miejsce „MIX” Sulejów.

Turniej zorganizowany był przez  UKS „FUKS” Sulejów,  Szkołę Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, Urząd Miejski w Sulejowie.

Zawodniczki, które zajęły miejsca I-III  otrzymały medale oraz nagrody. Każda uczestniczka, uczestnik turnieju otrzymał upominek i poczęstunek.  Nagrody ufundowane zostały przez w/w organizatorów.

   Podziękowania dla starszych kolegów,  którzy sędziowali mecze, podziękowania także dla rodziców i opiekunów oraz organizatorów. Zawodniczkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowanie:

                                                                                              Grzegorz Ruciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *