Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejowie

Uroczystą akademią z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II podziękowali swoim wychowawcom  i nauczycielom za trud włożony w ich codzienną pracę.

Klasa Vc, pod opieką Pań: Iwony Rybak, Izabeli Andrzejczyk–Wąsik, Renaty Firmowskiej oraz Agnieszki Adach, przygotowała niespodziankę w postaci satyrycznego programu artystycznego.  Przedstawione zostało w nim w krzywym zwierciadle codzienne życie szkolne oraz problemy uczniów i nauczycieli. Uśmiechy na twarzach grona pedagogicznego, uczniów i gości były nagrodą dla młodych wykonawców. Na zakończenie akademii delegacje uczniowskie przekazały Dyrekcji oraz całej kadrze najlepsze życzenia i najpiękniejsze kwiaty. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *