I jesienny bieg przełajowy ERASMUS+ 2016

W dniu 21.10.2016r. uczennice i uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie, w ramach promowania wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, brali udział w ,,I jesiennym biegu przełajowym ERASMUS+ 2016″ organizowanym w ramach międzynarodowej inicjatywy ,,Mamy modę na działanie”. Zawody przeprowadzone zostały na ternie Centrum Promocji Zdrowia Taraska. Ładna pogoda, czysta sportowa rywalizacja oraz świetna zabawa podgrzewała  atmosferę zawodów. Każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy dyplom, upominek (plecak sportowy) oraz poczęstunek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.