PUCHAR TYMBARKU

W dniach 24.10 – 26.10.2016 r. na boisku “Orlik” w Sulejowie odbył się cykl turniejów eliminacyjnych  “O Puchar  Tymbarku”, “Z podwórka na stadion”  zorganizowany przez  Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie.

Eliminacje przeprowadzone były na poziomie gminnym  w kategorii wiekowej U-12 dziewcząt (I miejsce S.P. Sulejów, II miejsce S. P. Łęczno) i chłopców (I miejsce S.P. Sulejów, II miejsce S.P. Łęczno, III miejsce  S. P. Przygłów) oraz eliminacje powiatowe: w kategorii wiekowej U-10 chłopców udział wzięły 4 drużyny (Gorzkowice, Rozprza, Moszczenica, Sulejów) Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie zajęła IV miejsce, w kategorii wiekowej U-12 chłopców udział wzięły 4 drużyny (Gorzkowice, Rozprza, Moszczenica, Sulejów), Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie zajęła IV miejsce.

W finale wojewódzkim powiat piotrkowski reprezentować będą zespoły dziewcząt ze  Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie  w kategorii wiekowej U-8, U-10 i U-12.

W dniu 27.10.2016r. w Moszczenicy  reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II
w Sulejowie  w kategorii wiekowej U-8 chłopców brała udział w eliminacjach powiatowych i zajęła III miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.