„W ROLI KIBICA”

 W dniu 27.10.2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie, zawodniczki UKS „FUKS” Sulejów oraz sympatycy piłki siatkowej dopingowali w bełchatowskiej hali sportowej mecz  Plus Ligi Piłki Siatkowej SKRA Bełchatów – Politechnika Warszawska. 3:0. Gorące emocje, doping oraz atmosfera małego sportowego święta podkreślała dobre nastroje i humory kibiców.

Forma spędzania wolnego czasu „w roli  kibica” okazała się nie małym wyzwaniem dla dzieciaczków, ale podołali wyzwaniu i zdali celująco, byli jednymi z najlepiej bawiących się kibiców. Z siatkarskim pozdrowieniem eeeeee……ooopa. Organizatorami wyjazdu była Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie oraz UKS „FUKS” Sulejów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *