Wizyta w Teatrze Pinokio

Klasy Ob, II d i III c  SP. nr 1 uczące się w budynku przy ul. Milejowskiej ponownie wraz z opiekunami  p. Szczyglińską, p. Gajda, p. Ignerowicz i p. Firmowską pojechały do Teatru Pinokio w Łodzi na spektakl pt. ,,Kopciuszek’’. Każde z dzieci znało treść bajki, ale sposób w jaki przedstawił to Teatr Pinokio był zupełnie inny, niż zetknęliśmy się do tej pory. Spektakl odwoływał się do współczesności. Przedstawienie miało charakter musicalu dla dzieci, bardzo nam się podobała muzyczna i plastyczna spektaklu. Po przedstawieniu dzieci uczestniczyły w warsztatach z animacji kukiełek, pacynek, marionetek i papetów. Nie była to pierwsza i ostatnia wizyta w teatrze. W planie mamy odwiedzenie innych teatrów w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *