Rozgrywki w unihokeja

W dniu 15 XI 2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II uczestniczyli w zawodach gminnych w unihokeja w ramach kalendarza Szkolnych Igrzysk Sportowych, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Łęcznie. W turnieju brały udział drużyny dziewcząt i chłopców z Łęczna i Sulejowa. W wyniku tych rozgrywek zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszej szkoły zajęli pierwsze miejsca, awansując do etapu powiatowego. 21 listopada 2016 r. drużyna chłopców z SP nr 1 w Sulejowie przystąpiła do rozgrywek powiatowych w unihokeja w Szkole Podstawowej w Łękach Szlacheckich. W zawodach uczestniczyły drużyny: SP Łęki Szlacheckie, SP nr 1 Sulejów, SP Wola Krzysztoporska i SP Stobnica. W wyniku zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna z SP Łęki Szlacheckie, II miejsce SP nr 1 Sulejów, III miejsce SP Stobnica i IV miejsce SP Wola Krzysztoporska. Rozgrywki na szczeblu powiatu w unihokeja dziewcząt odbyły się 24 listopada również w Łękach Szlacheckich. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny: SP Łęki Szlacheckie, SP nr 1 Sulejów, SP Baby i SP Wola Krzysztoporska. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z SP Łęki Szlacheckie, II miejsce zajęła drużyna z Woli Krzysztoporskiej, III miejsce SP Sulejów i IV miejsce SP Baby.Oto skład naszej drużyny chłopców: Albin Jakub, Flejterski Ksawier, Kacprzyk Kacper, Kołek Hubert, Kowalski Dawid, Kowalski Piotr, Marcinkowski Dawid, Morawski Tobiasz, Paszewski Piotr, Piechura Kacper, Szczur Kacper i Tymanowski Dawid. Opiekunem drużyny chłopców jest Grzegorz Ruciński. Skład drużyny dziewcząt: Dratwa Oliwia, Morawska Oliwia, Małecka Julia, Owiesek Natasza, Szymańska Anna, Czerwińska Hanna, Majchrowska Alicja, Paszewska Natalia, Papiernik Wiktoria, Sowa Dominika i Sianos Joanna. Zespół prowadzi Grażyna Ryszka.

Opracowanie: G. Ryszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.