WYNIKI KONKURSU „ MIESZKAŃCY NASZYCH LASÓW”

image011Dnia 30.11.2016r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny : „Mieszkańcy naszych lasów”. Konkurs ten skierowany był do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Konkurs odbył się w ramach projektu : „Eureka! Świat się kręci, przyroda na nas czeka”. Zadania wynikające z niniejszego projektu realizowane są w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie od 01.10.2016r.
Sam projekt został dofinansowany w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2016/2017”. W pierwszym konkursie: „Mieszkańcy naszych lasów” wzięli udział najmłodsi uczniowie klas I-III. Konkurs dla uczniów klas IV-VI, o podobnej tematyce, odbędzie się w lutym 2017 r.

Prace dzieci oceniło jury w składzie:
– przewodnicząca – zastępca Dyrektora – Monika Majchrowska
– nauczyciel plastyki – Violetta Binkowska
– nauczyciel przyrody- Dominika Magiera
Uczniowie wykonali przepiękne prace plastyczne.
Zwycięzcami zostali:
– w kategorii klas I:
I miejsce: Lena Czerwińska IB
II miejsce: Nela Budkowska I B
III miejsce: Michał Albin I B
Wyróżnienie: Seweryn Krawiec I B
– w kategorii klas II:
I miejsce: Michalina Sianos II C
II miejsce: Igor Duperas II C
III miejsce: Dominika Szczęsna II B
Wyróżnienie : Nina Pancielej II B
– w kategorii klas III:
I miejsce: Jakub Kiełtyk III A
II miejsce: Kacper Król IIIA
III miejsce: Dawid Bąkowski III D
Wyróżnienie: Paulina Rafke III D

Gratulujemy. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w niniejszym konkursie. Życzymy dalszych sukcesów.


Opracowała: Dominika Magiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *