MIKOŁAJ NA SPORTOWO

W dniu 05.12.2016 r. uczennice i uczniowie klasy Va Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, Mikołajki spędzili na sportowo. Na Kręgielni OSiR w Tomaszowie Mazowieckim dzieci próbowały swoich sił w grze w kręgle. Okazało się, że gra w kręgle to żadna trudność mimo, że kula do gry w kręgle waży 3 kg, a zbić trzeba aż 9 kręgli, to zabawa, rywalizacja i radosna atmosfera dopełniły prezentu mikołajkowego jaki wybrały sobie dzieci. Serdeczne podziękowania za pomoc przy realizacji niespodzianki mikołajkowej dla rodziców klasy Va. Jaka zabawa, rywalizacja …….. patrz zdjęcia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.