SIATKARSKI WEEKEND SOBOTA 10.12.2016 r. CZĘSTOCHOWA

Taaaaki prezent mikołajkowy zafundowało sobie siedemdziesięciu ośmiu  uczestników wycieczki:  dzieci, młodzieży, rodziców i opiekunów, mówiąc ogólnie miłośników piłki siatkowej na żywo.
W sobotę 10.12.2016 r. w częstochowskiej hali sportowej dopingowali mecz Plus Ligi Piłki Siatkowej AZS Częstochowa – SKRA Bełchatów.  Po pasjonującym, pełnym zmian sytuacji na boisku, ogromnym zaangażowaniu obu drużyn i po pierwszym secie wygranym 30:28 przez AZS Częstochowa mecz zakończył się przegraną gospodarzy 1:3. Nie miało to wpływu na wyśmienite humory, przednią zabawę, sportowe emocje, niezapomniane wrażenia, które towarzyszyły zawodniczkom i zawodnikom, członkom Uczniowskiego Klubu Sportowego „FUKS” Sulejów oraz dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie, a także sympatykom piłki siatkowej z Gminy Sulejów i Aleksandrów we wspólnym świętowaniu Mikołajek. Organizatorami wyjazdu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie oraz Uczniowski Klub Sportowy „FUKS” Sulejów.

                                                                                                                                                                            Opracowanie: G. Ruciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *