BEZPIECZNE FERIE

O tym, że zawsze należy dbać o swoje bezpieczeństwo wiedzą wszyscy. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają w toku codziennego życia. Są też tacy, którzy nie do końca są świadomi tego jak o swoje 20170113_103714bezpieczeństwo zadbać. Dyrekcji i nauczycielom uczącym w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi szczególnie zależy na bezpieczeństwie swoich podopiecznych w tym okresie. Dlatego też dzieci oglądały specjalnie dla nich przygotowaną prezentację, podczas której zostały przypomniane najważniejsze zasady bezpieczeństwa z uwzględnieniem zabaw zimowych. Na koniec, aby wprowadzić dzieci w prawdziwie zimowy nastrój wszyscy odśpiewali razem piosenkę pt. „ Zima, zima”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *