„Białe szaleństwo”

Dużo śniegu, lekki mróz, piękna pogoda sprawiły, że  uczniowie klasy Va Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie  bawiły się świetnie na kuligu w dniu 10.02.2017r.   7 kilometrowa trasa, super zabawa i uroki zimowego krajobrazu sprawiły, że wszyscy wspólnie spędziliśmy miłe chwile. Po emocjach związanych z kuligiem był czas na ciepłą herbatę, kiełbaskę z ogniska i pieczonego ziemniaka….no i troszku ciepełka przy ognisku. Czy aby na pewno „białe szaleństwo”…patrz zdjęcia.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy dla rodziców, opiekunów. Szczególne podziękowania dla Pana Przemysława Majchrowskiego  Dyrektora Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian  w Sulejowie, za użyczenie środka transportu potrzebnego do organizacji kuligu, oraz przygotowanie miejsca na ognisko, ciepłą herbatę i zapewnienie  świetnej zabawy jako kierowca oraz dla Pana Jacka Domańskiego za użyczenie sań . Dziękujemy Va.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *