Zawody gminne w mini piłce siatkowej

W dniu 31 stycznia 2017r. uczennice ze Szkoły Podstawowej nr1 w Sulejowie uczestniczyły w zawodach gminnych, w ramach kalendarza Szkolnych Igrzysk Sportowych w mini piłce siatkowej, które zostały przeprowadzone w Szkole Podstawowej w Łęcznie. Do rozgrywek stanęły drużyny z Łęczna, Sulejowa i Witowa . W wyniku tego turnieju zespół ze Szkoły Podstawowej nr1 w Sulejowie zajął pierwsze miejsce ….patrz zdjęcia.

W dniu 1 lutego 2017r. także w Łęcznie zostały przeprowadzone eliminacje gminne wśród chłopców. W turnieju uczestniczyły drużyny z Sulejowa, Witowa, Uszczyna, Łęczna i Bilskiej Woli. Podobnie jak drużyna dziewcząt, zespół chłopców ze Szkoły Podstawowej nr1 zajął pierwsze miejsce. Eliminacje Powiatowe w mini piłce siatkowej dziewcząt odbyły się w Moszczenicy, w dniu 8 lutego 2017r. Do zawodów stanęło siedem drużyn: SP nr1 z Sulejowa, SP Baby, SP Dąbrowa nad Czarną, SP Mierzyn,SP Boryszów, SP Moszczenica i SP Komorniki. Mistrzem powiatu została drużyna z SP w Mierzynie , drugie miejsce przypadło SP nr 1 z Sulejowa ,a trzecie miejsce SP z Dąbrowy nad Czarną. Następnego dnia zostały przeprowadzone te same eliminacje w mini piłce siatkowej wśród chłopców. Podobnie jak u dziewcząt do rozgrywek przystąpiło siedem zespołów: SP Boryszów, SP Parzniewice, SP Golesze, SP Moszczenica, SPnr1 z Sulejowa, SP Mierzyn i SP Dąbrowa nad Czarną. W wyniku rywalizacji I miejsce zajęła SP Dąbrowa nad Czarną, II miejsce-SP Mierzyn i III miejsce zespół ze Szkoły Podstawowej nr1 w Sulejowie.

W skład zespołu dziewcząt weszły: Papiernik Wiktoria, Morawska Oliwia, Dratwa Oliwia, Szymańska Anna, Owiesek Natasza, Małecka Julia, Majchrowska Alicja, Wójtowicz Laura, Paszewska Natalia, Misztela Wiktoria,Leska Patrycja i Sianos Joanna. Opiekunką drużyny dziewcząt jest Grażyna Ryszka.
Skład drużyny chłopców to: Flejterski Ksawier, Kacprzyk Adrian,Konieczny Dominik, Kowalski Dawid, Kowalski Piotr, Marcinkowski Dawid, Misztela Maksymilian, Paszewski Piotr, Stępień Andrzej, Szymczyk Michał i Tymanowski Dawid. Opiekunem zespołu chłopców jest Grzegorz Ruciński.
Opracowanie – G. Ryszka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *