Walentynki 2017

Tegoroczne Walentynki upłynęły uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w atmosferze miłości i przyjaźni. Togo dnia dominował kolor czerwony. Wszystkie osoby, które ubrały się na czerwono były zwolnione z pytania oraz nie miały zadanej pracy domowej….patrz zdjęcia.

Jak co roku Parlament Uczniowski zorganizował pocztę Walentynkową. Uczniowie przygotowywali i wrzucali do wielkiej, czerwonej skrzyni kartki walentynkowe, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie „Amorki” wybrane wśród uczniów Parlamentu Uczniowskiego odpowiednio segregowały pocztę i rozdawały ją adresatom.
W tym dniu został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs na najpiękniejszą walentynkę. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały słodkie upominki.
Po zajęciach lekcyjnych odbył się także Szkolny Walentynkowy Maraton Filmowy dla uczniów klas IV-VI. Uczniowie zabrali ze sobą koce, śpiwory, przekąski i wspólnie oglądały projekcje filmowe.
M. Merk
M. Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *