Spotkanie z muzyką

16 lutego 2017r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w kolejnym „spotkaniu z muzyką”. Tematem przewodnim spotkania były instrumenty dęte- trąbka i obój….patrz zdjęcia.

Dzieci poznały budowę oraz sposób działania w/w instrumentów. Same również miały okazję spróbować swych sił w graniu na nich. Przez cały czas uczestnikom spotkania towarzyszyła muzyka karnawałowa. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach muzycznych i tanecznych. Na zakończenie oddały się karnawałowym rytmom i zatańczyły do piosenki „Samba de Janeiro”.
M. Merk
M. Brzezowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Ogłoszenia, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *