Warsztaty profilaktyczne

17 lutego 2017r. w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas 0-VI pt. „JESTEM KRÓLEM ZAMKU”. Zajęcia zostały przygotowane przez pana Piotra Zaniewskiego z teatru Kurtyna z Krakowa….patrz zdjęcia.

Podczas tych warsztatów dzieci dowiedziały się co to są uczucia i emocje. Wzbogacili swoje słownictwo związane z nazywaniem emocji. Poznały tajniki rozpoznawania, nazywania i wyrażania podstawowych uczuć i emocji tj. radość, smutek, zdziwienie, żal, osamotnienie, lęk, zazdrość, upokorzenie i bycie ośmieszonym . Pan Piotr uczył jak należy zbudować pozytywny obraz swojej osoby. Uśmiech na twarzach dzieci i gromkie brawa były wystarczającą nagrodą dla naszego aktora.
Opracowanie-Daria Morawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *