Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
W dniu 21 lutego 2017r. Biblioteka Szkoły Podstawowej Nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego przygotowała nietypowe atrakcje dla swoich czytelników.

W ramach promocji czytelnictwa zorganizowana została akcja pod hasłem: ,,Tylko buraki nie czytają!’‘. Każdy czytelnik, wypożyczający w tym dniu książkę, otrzymywał dodatkowo niespodziankę w postaci swojego ulubionego owocu lub warzywa. Akcja była nie tylko nietypowym sposobem na promocję czytelnictwa, ale również doskonałą okazją do propagowania właściwych nawyków żywieniowych i zdrowego trybu życia. Pomysł bardzo przypadł do gustu wszystkim odwiedzającym naszą Bibliotekę. Oprócz tego nasi czytelnicy mogli również obejrzeć prezentację multimedialną przygotowaną specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.
mgr Bożena Pawlik

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *