Bal Karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY

1

27 lutego 2017r w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbył się bal karnawałowy. Tegoroczna zabawa została zorganizowana przez panią Izabelę Andrzejczyk-Wąsik i miała szczególny charakter. Poprowadzili ją profesjonalni DJ-e. Nie zabrakło konkursów dla uczestników balu, m.in. przeciąganie liny, najlepsze przebranie czy wybór KRÓLA i KRÓLOWEJ balu. Te zaszczytne tytuły przypadły w tym roku uczennicy klasy VIc Natalii Pieczyńskiej i uczniowi klasy IVa Radosławowi Klass. W szkolnej stołówce zorganizowano także wspólny poczęstunek dla wszystkich dzieci.

Rodzice z każdej klasy przygotowywali słodkie wypieki, które były konsumowane przez uczniów w przerwie zabawy. Nad tym, aby dzieciom nie zabrakło słodkości oraz napojów czuwali rodzice z Rady Rodziców. Ogromnym powodzeniem cieszyła się fotobudka. Dzieci chętnie przymierzały przygotowane akcesoria i z uśmiechem pozowały do pamiątkowych fotografii. Piękna dekoracja, oświetlenie, cudne kostiumy i karnawałowe rytmy stworzyły niepowtarzalną atmosferę i porwały do tańca nie tylko uczniów szkoły, ale także Panią Dyrektor Renatę Kumidaj oraz innych nauczycieli.
Składamy ogromne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku dla uczniów i Radzie Rodziców za poświęcony czas i dbanie, aby naszym milusińskim nie brakło na stołach słodkości i napojów.
Opracowanie
M. Merk
M. Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *