Konkurs ekologiczny: „Ekosystem lasu, pola, łąki”

Dnia 28.02.2017r. został rozstrzygnięty konkurs ekologiczny: „Ekosystem lasu, pola, łąki”. Konkurs ten skierowany był do uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Konkurs odbył się w ramach projektu : „Eureka! Świat się kręci, przyroda na nas czeka”, którego naczelnym celem jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci. Zadania wynikające z niniejszego projektu realizowane są w Szkole Podstawowej Nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie od 01.10.2016r.

Sam projekt został dofinansowany w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2016/2017”.
W pierwszym konkursie o podobnej tematyce: „Mieszkańcy naszych lasów” wzięli udział najmłodsi uczniowie klas I-III. Wyniki zostały ogłoszone na stronie internetowej szkoły:www.sp1sulejow.pl
Uczniowie klas IV-VI wykonali makiety przestrzenne prezentujące ekosystem lasu, pola lub łąki. Technika wykonania prac była dowolna.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Weronika Gorzeń – kl. V B
II miejsce – Anna Szymańska – kl. VI A
III miejsce – Patrycja Ptak – kl. IV A
Wyróżnienia:
Zuzanna Majchrowska – kl. V A
Michał Szpiegowski – kl. IV A
Natalia Borkowska – kl. VA
Sandra Nowak – kl. V B
Roksana Firmowska – kl. IV A
Piotr Kowalski – kl. V A
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowała: Dominika Magiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *