Mecz SKRA Bełchatów

Godzina 20:00, to późna pora, na udział w małym święcie siatkarskim w jakim uczestniczyli
w dniu 01.03.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie, zawodniczki UKS „FUKS” Sulejów oraz sympatycy piłki siatkowej…

W bełchatowskiej hali sportowej ENERGIA dopingowali mecz Ligi Mistrzów CEV Piłki Siatkowej SKRA Bełchatów – SCM U CRAIOVA Mistrz Rumuni musiał uznać wyższość bełchatowian przegrywając 3:0. Wyśmienite miejscówki, doping i wspaniała gra bełchatowian sprawiły, że emocje sięgnęły zenitu co docenili organizatorzy wyróżniając sulejowiankę Panią Renatę Wieczorek jako najlepszego kibica wśród zgromadzonych w hali sympatyków piłki siatkowej. Gratulujemy. Organizatorami wyjazdu była Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie oraz UKS „FUKS” Sulejów. Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski kolejny egzamin, tym razem w roli kibica, zdał celująco. Bawiliśmy się doskonale.
Opracowanie
G. Ruciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *