Akademia z okazji Święta Kobiet

W dniu 8 marca kobiety obchodzą swoje święto. Z okazji tego święta uczniowie klas 0a, IIb i IIIa przygotowali szkolną akademię. Przedstawiciele każdej klasy przedstawili program artystyczny: recytowali wiersze, śpiewali znane i lubiane piosenki oraz tańczyli.

Pan Grzegorz Ruciński w imieniu panów pedagogów złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom, uczennicom oraz pracownicom administracji i obsługi. Uczniowie obdarowywali swe koleżanki kwiatami, czekoladkami prezentami. Odbył się również humorystyczny pokaz mody dla Pań. Panowała miła atmosfera, wszyscy dobrze się bawili i nagradzali wykonawców głośnymi brawami.
Akademię przygotowały p. Daria Morawska, p. Monika Merk, p. Magdalena Brzezowska oraz p. Barbara Grzelczak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.