Akademia z okazji Święta Kobiet

W dniu 8 marca kobiety obchodzą swoje święto. Z okazji tego święta uczniowie klas 0a, IIb i IIIa przygotowali szkolną akademię. Przedstawiciele każdej klasy przedstawili program artystyczny: recytowali wiersze, śpiewali znane i lubiane piosenki oraz tańczyli.

Pan Grzegorz Ruciński w imieniu panów pedagogów złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom, uczennicom oraz pracownicom administracji i obsługi. Uczniowie obdarowywali swe koleżanki kwiatami, czekoladkami prezentami. Odbył się również humorystyczny pokaz mody dla Pań. Panowała miła atmosfera, wszyscy dobrze się bawili i nagradzali wykonawców głośnymi brawami.
Akademię przygotowały p. Daria Morawska, p. Monika Merk, p. Magdalena Brzezowska oraz p. Barbara Grzelczak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *