Spotkanie z muzyką

Spotkanie z muzyką
W dniu 16 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w kolejnym już „spotkaniu z muzyką”. Tym razem tematem przewodnim spotkania była muzyka musicalowa. Na scenie mogliśmy podziwiać poznanych już na wcześniejszych spotkaniach tancerzy, którzy tym razem zaprezentowali nam takie tańce jak hand jive i tango.

Lekcja ta pozwoliła spojrzeć uczniom na taniec towarzyski z nieco innej strony, ponieważ zobaczyli, że poprzez taniec można wyrazić wiele emocji. Dzieci osobiście mogły przekonać się, że w tańcu przydają się umiejętności aktorskie podczas udziału w przygotowanym dla nich konkursie. Uczniowie próbowali także swoich sił podczas nauki podstawowych kroków jednego z prezentowanych tańców.

Opracowanie
Monika Merk
Magdalena Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *