SZUKAMY WIOSNY!!!

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 0 b, II c i III d był obchodzony inaczej niż zawsze. Dzieci bawiły się w wiosenne podchody. Przygotowane zostały cztery zadania, które dzieci miały wykonać. Pierwsze polegało na odczytaniu listu od Wiosny w którym była wskazówka , gdzie uczniowie mieli odszukać wiosennych uśmiechów. Należało wyjść na boisko szkolne, gdzie były odkryte słoneczne uśmiechy. Panie: p.Gajda , p.Firmowska i p.Ignerowicz pilnowały ,żeby współzawodnictwo przebiegało zgodnie z regułami. Następnie należało rozwiązać trudną zagadkę , która była podpowiedzią do szukania następnej wskazówki . Dalsze polecenia i wskazówki Wiosny umieszczone w zapieczętowanych listach doprowadziły dzieci do wiosennego skarbu jakim były piłki do zabaw wiosennych. Zapamiętamy ten dzień bardzo długo. Wszystkim ogłaszamy , że nadeszła WIOSNA!!!

Przygotowały:
p. K.Gajda
p. R.Firmowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *