Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska
Zakończyła się akcja pomocy zwierzaczkom ze schroniska dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim. Akcja zorganizowana została przez uczniów klasy Va naszej szkoły – Piotra Kowalskiego, Natalię Paszewską i Kacpra Piechurę…

Akcja dotyczyła pomocy bezdomnym zwierzętom, które przebywają w schronisku. Dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz wszystkich darczyńców zebrano:
– 116 kg karmy suchej,
– 32 kg karmy w puszkach,
– 4,5 kg karmy w saszetkach,
– 2 miski,
– 2 smycze,
– 7 zabawek.
Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Kowalskiej wszystkie dary zostały przekazane 15.03.2017r. do schroniska w Piotrkowie Tryb.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Organizatorom gratulujemy. Ze względu na duże zainteresowanie akcja przedłużana była dwukrotnie. Klasa Va w dniu 31.03.2017r. została zaproszona do schroniska na lekcję pokazową.
Opracowanie- G. Ruciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.