FINAŁ WOJEWÓDZKI O PUCHAR TYMBARKU

22 i 23 marca 2017r drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyły w finale rozgrywek piłkarskich na szczeblu wojewódzkim „Z podwórka na stadion – o Puchar Tymbarku”…

Zawody rozgrywały się w Łodzi. Dziewczynki startowały w trzech kategoriach wiekowych- U8, U10, U12. Opiekunami drużyn byli p. Grażyna Ryszka i
p. Grzegorz Ruciński. Przed rozpoczęciem meczów odbyło się oficjalne otwarcie, podczas którego wszyscy wspólnie odśpiewali hymn turniejowy. Jedną z największych atrakcji dla dzieci podczas zawodów była możliwość uściskania KUBUSIA- postaci towarzyszącej firmie Tymbark. W przerwach między rozgrywkami dzieci mogły korzystać z przygotowanego dla każdej drużyny słodkiego poczęstunku lub zrobić pamiątkowe zdjęcie w przygotowanej na tę okazję fotobudce. Ostatecznie drużyna dziewczynek z naszej szkoły startująca w kategorii U8 zajęła zaszczytne 4 miejsce w województwie łódzkim. Gratulujemy serdecznie młodym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opracowanie
M. Merk
M. Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *