Przedostatnia kolejka rozgrywek PLUS LIGI

Przedostatnia kolejka rozgrywek PLUS LIGI.
W piątek 24.03.2017r. w częstochowskiej hali sportowej sympatycy piłki siatkowej z Sulejowa dopingowali mecz Plus Ligi Piłki Siatkowej AZS Częstochowa – LOTOS TREFL Gdańsk.

Po pasjonującym, pełnym zmian sytuacji na boisku, ogromnym zaangażowaniu obu drużyn mecz zakończył się przegraną gospodarzy 0:3. Doping i zabawa, wyśmienite humory, sportowe emocje, niezapomniane wrażenia, towarzyszyły zawodniczkom i zawodnikom, członkom Uczniowskiego Klubu Sportowego „FUKS” Sulejów oraz dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 1im. Jana Pawła II w Sulejowie, a także sympatykom piłki siatkowej z Gminy Sulejów (55 uczestników).
Organizatorami wyjazdu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie oraz Uczniowski Klub Sportowy „FUKS” Sulejów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *