Lekcja poglądowa w schronisku dla zwierząt.

W dniu 31.03.2017 roku klasa Va uczestniczyła w lekcji poglądowej w schronisku dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim. Temat lekcji „Zwierzaki w moim życiu – zachowanie, odpowiedzialność, postępowanie”. Dzieci zapoznały się z historią schroniska, podopiecznymi, formie pomocy, wolontariacie, adopcji i adaptacji.

Lekcja przeprowadzona została na zaproszenie Kierownika Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Piotrkowie Trybunalskim po akcji pomocy zwierzaczkom ze schroniska dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim. Akcja zorganizowana została przez uczniów klasy Va naszej szkoły – Piotra Kowalskiego, Natalię Paszewską i Kacpra Piechurę. Akcja dotyczyła pomocy bezdomnym zwierzętom, które przebywają w schronisku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *