Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Walory przyrodnicze województwa łódzkiego”W marcu bieżącego roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie odbył się konkurs plastyczny : „Walory przyrodnicze województwa łódzkiego”.
Konkurs odbywał się w ramach projektu: „Eureka! Świat „się kręci” – przyroda na nas czeka”. Niniejszy projekt dofinansowany został w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Celem konkursu było poznanie różnorodności przyrodniczej świata roślin i zwierząt z uwzględnieniem charakterystycznych gatunków występujących w Dolinie Pilicy.

Uczniowie klas IV-VI wykonali prace plastyczne dowolną techniką w formacie A3. Prace oceniło jury, uwzględniając następujące kryteria:
– zgodność pracy z tematem, uwzględnienie walorów przyrodniczych
– czytelność pracy,
– estetyka wykonania pracy,
– wykonanie pracy zgodnie z założeniami regulaminu
Wyniki konkursu prezentują się następująco:
I miejsce – Wiktoria Kowalewska kl. V C
II miejsce – Daria Ściubeł kl. V A
III miejsce – Marika Jasiurska kl. V c
Nagrodami w konkursie są ksiązki oraz pamiątkowe dyplomy.
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowała: Dominika Magiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *