„Czysta i bezpieczna Pilica od Źródeł do Ujścia 2017”

Dnia 21.04.2017 r. nasza szkoła uczestniczyła w kolejnej edycji akcji : „Czysta i bezpieczna Pilica” . Uczniowie klasy VI C dzielnie reprezentowali Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Opiekunami dzieci byli nauczyciele: p. Dominika Magiera i p. Mariusz Magiera. Celem akcji było kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci, młodzieży, mieszkańców Sulejowa oraz ochrona walorów przyrodniczych najbliższej okolicy.

Punktualnie – o godz. 8.00 odbyła się zbiórka. Uczestnicy otrzymali worki na śmieci oraz rękawiczki. Sprzątanie odbywało się z lądu i wody.
Po sprzątaniu, w sali OSP Sulejów , na uczestników akcji czekał ciepły posiłek oraz gorąca herbata. Uczniowie wzięli udział w konkursach i zabawach integracyjnych.
Opracowała: Dominika Magiera

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *