Konkurs na najpiękniejszą zakładkę

Uczniowie klasy IIb Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w konkursie plastyczno-technicznym

ogłoszonym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sulejowie. Hasło przewodnie konkursu brzmiało następująco: „By czytać się chciało zrób zakładkę wspaniałą”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do udziału w konkursie, a efekty ich pracy możemy podziwiać odwiedzając Miejską Bibliotekę Publiczną w Sulejowie. 11 maja odbyło się rozwiązanie konkursu i wyłonienie zwycięzców, którzy otrzymali piękne nagrody książkowe. Jednak żadne dziecko nie pozostało bez nagrody. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, zakładki, odblaski oraz lizaki. Dodatkowo pani bibliotekarka przeczytała dzieciom fragment książki, której bohaterami są postacie znane wszystkim dzieciom – „Reksio”. M. Merk
M. Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *