NOWA BAZA POMOCY DYDAKTYCZNYCH Z ZAKRESU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ


Dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pracownia przyrodnicza Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie została doposażona w nowe pomoce dydaktyczne m.in.: okazy w akrylu, stacje hydroponiczne, preparaty mikroskopowe, lupy, plansze dydaktyczne, obserwatorium glebowe.

Taka baza stanowi wsparcie nauczycieli w procesie nauczania, pomaga im prowadzić innowacyjne, atrakcyjniejsze pod względem merytorycznym i metodycznym zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne. Pomoce dydaktyczne przede wszystkim służą uczniom szkoły. Stanowią swoiste źródło wiedzy. Pomagają dzieciom zrozumieć otaczający ich świat, poznać najbliższą przyrodę.
Wysokość oraz forma dofinansowania w zakresie POMOCE DYDAKTYCZNE – dotacja 5032,00
Wartość ogólna zadania : 17549,00
Projekt: „Eureka! Świat „się kręci” – przyroda na nas czeka!”

Opracowała: Dominika Magiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *