Wycieczka „Magiczne ogrody”

31 maja 2017r uczniowie klasy Ia, IIa i IIb wraz z wychowawcami i opiekunami pojechały na wycieczkę do „Magicznych Ogrodów” w Janowcu. Dzieci za sprawą bajecznych widoków i przebrań osób pracujących w „Magicznych Ogrodach” miały możliwość spędzenia jednego dnia w „krainie fantazji i baśni”.

Z uwagą słuchały opowieści przewodnika o baśniowych postaciach zamieszkujących ogród. Miały także możliwość zabawy na dmuchańcach, zjeżdżalniach, trampolinach i innych atrakcjach przygotowanych z myślą o najmłodszych. Najodważniejsi próbowali swych sił podczas pływania na tratwach. Troszkę strachu napędziło naszym milusińskim tzw. Mroczysko, w którym można było spotkać złego smoka. Na szczęście dzieci zorientowały się, że smok w rzeczywistości nie jest dla nich groźny. Na zakończenie uczniowie odwiedzili sklepik z pamiątkami i zadowolone wróciły do domów.
Opracowanie
M. Merk
M. Brzezowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *