Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wyglądał nieco inaczej niż codzienne zajęcia lekcyjne.

Ten wyjątkowy dzień uczniowie spędzili naprawdę wesoło. Odbyła się projekcja filmu przygotowana specjalnie dla naszych najmłodszych milusińskich oraz piknik na świeżym powietrzu. Dzieci otrzymały lizaki i soczki zakupione przez Radę Rodziców.
Część uczniów natomiast spędziła ten dzień w kinie oglądając film „Smerfy, poszukiwacze zaginionej wioski”, a po projekcji filmu dzieci zajadały pyszne lody.
Opracowanie
D. Morawska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.