Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego


Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego:
„Biocenoza i jej miejsce w ekosystemie”

Dnia 31.05.2017 r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny skierowany do uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie: „ Biocenoza i jej miejsce w ekosystemie”. To już ostatni konkurs, jaki odbył się w ramach projektu: „Eureka! Świat „się kręci” – przyroda na nas czeka!”. Sam projekt został dofinansowany w formie dotacji przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie.
Uczniowie wykonali przepiękne zdjęcia flory i fauny województwa łódzkiego. Jury oceniło prace biorąc pod uwagę zgodność fotografii z założonymi celami szczegółowymi wynikającymi z regulaminu konkursu.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – Patrycja Leska kl. V C
II miejsce – Marcel Baliński kl. V B
III miejsce – Nela Bajon kl. VI A
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowała: Dominika Magiera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *