Spływ kajakowy

Dwa dni w kajaku i…
W dniach 13-14.06.2017r. uczniowie klasy Va Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 oraz za całoroczną pracę,

bardzo dobre wyniki w nauce oraz zachowanie brali udział w dwudniowym spływie kajakowym trasą z Trzech Mórg do Sulejowa – 18 km, nocleg w ośrodku wypoczynkowym YMKA, i Kurnędz – Sulejów – 12 km. Pogoda zachęcała do dobrej zabawy, niezapomnianych wrażeń i przeżyć z łowieniem ryb, grami terenowymi i wodą… . Pierwszego dnia zorganizowane było na ośrodku wypoczynkowym YMKA ognisko, na którym wraz z rodzicami podsumowaliśmy rok szkolny 2016/2017. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy dla rodziców, opiekunów, firmie „KAJMAR”, OW YMKA.

G. Ruciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *