POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE W WOLBORZU

26 września w Wolborzu odbyły się indywidualne biegi przełajowe w trzech kategoriach wiekowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. W związku z reformą edukacji zmieniono roczniki dzieci i młodzieży, które ze sobą rywalizowały. W Igrzyskach Dzieci (rocznik 2005 i młodsi) Szkołę Podstawową nr 1 w Sulejowie reprezentowali wśród chłopców Jakub Albin- 8 miejsce i Radosław Klass- 18 miejsce na 100 uczestników, zaś wśród dziewcząt Julia Szewczyk- 40 miejsce i Hanna Czerwińska 42- miejsce na 64 uczestników biegu. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002 i młodsi) chłopców nasza szkoła reprezentowana była przez: Dawida Markiewicza- 9 miejsce, Szymona Woźniakiewicza- 19 miejsce, Macieja Biernackiego- 28 miejsce, Jakuba Owieska- 36 miejsce, Piotra Paszewskiego- 49 miejsce i Bartosza Marchewkę- 52 na 57 uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *