SPEKTAKL KULTURALNO- ROZRYWKOWY PT.: „CHŁOPIEC Z AUREOLĄ”

18 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. obejrzeli spektakl kulturalno- rozrywkowy pt. „Chłopiec z aureolą”. Przedstawienie poruszało ważny problem moralny- kłamstwo w słusznej sprawie. Czy można kłamać, by bronić przyjaciela? Widzowie żywo reagowali na grę aktorów, a interaktywna forma widowiska pozwoliła na świetną zabawę. Wszyscy pełni wrażeń wrócili do domu. Z pewnością bezpośrednie obcowanie ze sztuką kształtuje w młodych odbiorcach poczucie estetyki i wrażliwości oraz wyrabia pożądane nawyki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *