JAK MOŻNA SPĘDZIĆ SOBOTNIE POPOŁUDNIE?

Otóż w dniu 04.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie, zawodniczki UKS „FUKS” Sulejów oraz sympatycy piłki siatkowej dopingowali w bełchatowskiej hali sortowej „ENERGIA” mecz Plus Ligi Piłki Siatkowej PGE SKRA BEŁCHATÓW – ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ. Goście musieli uznać wyższość gospodarzy przegrywając mecz 0:3. Gorące emocje, doping oraz atmosfera małego sportowego święta podkreślała dobre nastroje i humory kibiców. Forma spędzania wolnego czasu „w roli kibica”, zwłaszcza dla uczniów oddziałów mistrzostwa sportowego o profilu siatkówka plażowa, okazała się nie małym wyzwaniem dla dzieciaczków, ale podołali wyzwaniu i zdali celująco, byli jednymi z najlepiej bawiących się kibiców. Z siatkarskim pozdrowieniem eeeeee……opa. Po meczu wszyscy uczestnicy dokończyli świętowanie małym poczęstunkiem.
Organizatorami wyjazdu była Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie Panie Grażyna Ryszka, Liliana Morawska, Beata Dudkiewicz oraz UKS „FUKS” Sulejów, Łódzki Związek Piłki Siatkowej. Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Hertla Prezesa ŁZPS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *