PRAWA DZIECKA

Obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Praw Dziecka z tego tytułu Parlament szkolny wraz z opiekunami przygotował akademię mającą na celu uświadomienie naszym uczniom ich prawa. W tym dniu uczniowie naszej szkoły wybrali Miss i Mistera szkoły 2017/2018  zostali nimi Kinga Koniszewska i Remigiusz Jakubczyk. Uczniowie naszej szkoły przygotowywali prezentacje i plakaty zmian jakie chcieliby wdrożyć w naszej szkole gdyby to oni mogli objąć stanowiska dyrektorów naszej szkoły.

Z wszystkich przedstawionych prezentacji wyłoniono trzy osoby które w dniu 20.11.2017r obejmą stanowiska dyrektorów naszej szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *