SZKOLNA WYCIECZKA DO LONDYNU 23-28.10.2017R.

W dniach 23-28.10.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach językowych w Londynie. 25 uczniów z klas 2 i 3 gimnazjum pod opieką Pani Katarzyny Michalik oraz Bogny Czekańskiej, spędziło 6 niezapomnianych dni na Wyspach Brytyjskich. Celem wycieczki było pogłębienie znajomości języka angielskiego oraz zwiedzanie najważniejszych zabytków Londynu. Uczestnicy wyjazdu byli zakwaterowani u rodzin angielskich, dzięki czemu mogli w praktyce sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego. Program wycieczki był bardzo napięty, dzięki czemu udało się zobaczyć i zwiedzić najsłynniejsze miejsca i zabytki Londynu – Westminster i Big Bena, Koło Milenijne, Katedrę Świętego Pawła, Muzeum Brytyjskie, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki i Techniki,Picadilly Circus, parki londyńskie, Pałac Buckingham, park i obserwatorium Greenwich oraz słynna ulica zakupowa Oxford Street, gdzie udało nam się kupić pamiątki. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni do domu i już szykują się na następną wyprawę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *