DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 27 października 2017r. najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy z nich przyszedł do szkoły ze swoją ulubioną maskotką. Najwięcej radości sprawiły dzieciom bajkowe misie, które na tę okoliczność pojawiły się na naszej scenie. Wśród przybyłych, dzieci rozpoznały: Misia Pandę, Misia Uszatka, Misia Paddingtona , Gumisie . Nie mogło również zabraknąć najbardziej misiowego ze wszystkich misiów na świecie Kubusia Puchatka i jego cudownych przyjaciół: Prosiaczka, Królika, Sowy, Kangurka, Tygryska i oczywiście Kłapouchego. Ponieważ misie zgodnie ze swoim zwyczajem lubią miodek, a przy miodku zawsze kręcą się pszczółki, jedna z nich również u nas zagościła. Na chory brzuszek i przejedzenie znalazła się fachowa lekarska porada. Urodziny misia świętowaliśmy bardzo radośnie. Można było wziąć udział w konkursie i wygrać słodkie CONIECO -to jest cukiereczka. Można też było pobawić się w rytmie misiowych przebojów. Impreza zorganizowana przez Bibliotekę, jako nietypowa forma upowszechniania czytelnictwa, chyba zyskała uznanie w oczach najmłodszych, którzy jeszcze tego samego dnia odwiedzili naszą książnicę, aby wypożyczyć misiowe lekturki.

mgr Bożena Pawlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.