VICE MISTRZOWIE POWIATU W UNIHOKEJU

23 października w Łęcznie drużyna dziewcząt i chłopców z SP nr 1 w Sulejowie wygrała eliminacje gminne w unihokeju Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 28 października w Łękach Szlacheckich odbyły się zawody powiatowe, na których w rywalizacji szkolnej zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęły drugie miejsca. Zawody wygrała drużyna gospodarzy.
Skład dziewcząt: Arkusińska Alicja, Dratwa Oliwia, Kuźnik Julia, Miłak Patrycja, Morawska Oliwia, Owiesek Natasza, Papiernik Wiktoria, Pyzia Jessica, Ryszka Agata, Skupińska Julia, Synderecka Oliwia, Szymańaka Anna Osuch Olga i Pasieczyńska Maja. Opiekun: Ryszka Grażyna.
Skład chłopców: Kowalski Dawid, Marcinkowski Dawid, Markiewicz Dawid, Paszewski Piotr, Podlewski Mateusz, Rutowicz Adam, Sowa Patryk, Szczur Kacper, Szczypiorski Adrian, Śniady Jakub, Tymanowski Dawid i Woźniakiewicz Szymon. Opiekun: Nojek Łukasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *