KLASA VIIA NA KAJAKOWYCH MIKOŁAJKACH W TOMASZOWIE MAZ.

Dnia 5 grudnia w SP nr 12 w Tomaszowie Maz. Odbyła się impreza pod hasłem MIKOŁAJKOWE KAJAKI 2017. Udział w niej wzięli uczniowie tomaszowskich szkół oraz klasa VII A z Sulejowa. Zanim nasza dzielna młodzież przystąpiła do zadań konkursowych na pływalni, w myśl zasady Cudze chwalicie, swego nie znacie zwiedziła warte zobaczenia miejsca w Tomaszowie i okolicach : groty w Nagórzycach, Skansen Rzeki Pilicy, Niebieskie Źródła oraz tamę na Zalewie Sulejowskim.
We wczesnych godzinach popołudniowych nasza 20-osobowa drużyna rozpoczęła zmagania na wodzie. Do zadań konkursowych należały:
-kajakowe kręciołki (wykonywanie obrotów na czas),
-pływanie na czas z Mikołajem na dziobie,
-prawidłowe założenie kasku i kamizelki asekuracyjnej oraz umiejętne wsiadanie do kajaka,
-ósemki pod bramką z rzucaniem piłki do celu.
Wszyscy nasi uczestnicy godnie reprezentowali Sulejów i dzielnie wykonywali zadania konkursowe, a nasz kolega Maciej Suszka zdobył puchar i I nagrodę w kategorii 1o-13latków. GRATULUJEMY! Przewodniczką grupy była pani Jolanta Suszka, opiekunkami pani Aldona Nejman i Katarzyna Feldman. Imprezę zorganizował Klub Sportowy AMBER.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.