MIKOŁAJKOWE CZYTANIE

Kim zostanę? To pytanie i wiele innych zagadek usłyszały 05.12.2017r. dzieci ok IIIc ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie, do których przyszli uczniowie (Karolina Różycka, Roksana Justyna, Adrian Adamczyk, Wiktor Goworek, Miłosz Namiel) ze szkoły zawodowej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia ustawicznego w Sulejowie wraz z nauczycielem doradcą zawodowym. Młodzież klas I-III ucząca się w zawodach piekarz, sprzedawca, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych wraz z nauczycielem Iwoną Przewoźnik ZS CKU w Sulejowie czytając wierszyki, zgadywanki przybliżała informacje o środowisku zawodowym i zawodach, inspirowała do myślenia „Kim będę” zachęcała dzieci do czytania. Ten drogocenny prezent „uczniowie czytają uczniom” w przeddzień mikołajek wprowadził dzieci w literacko – zawodoznawcze przeżycie oraz był wspaniałą integracja i wymianą doświadczeń.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *