LIST DO ŚW. MIKOŁAJA

W dniu 06.12.2017r. 34 uczniów klas czwartych i piątych Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięło udział w konkursie literackim: ,,List do św. Mikołaja”. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie umiejętności redagowania prac pisemnych oraz ukazywanie świata wartości i piękna kultury chrześcijańskiej. Dzieci w swoich pracach pisały o wymarzonych prezentach dla siebie i najbliższych. Wszystkie listy były piękne, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie: Patrycja Ptak VA, Amelka Nowak VB, Natalia Olczyk VB, Agata Patura VB oraz Kacper Kobędza klasa IV. Mamy nadzieję, że listy dotrą do adresata i wszystkie pragnienia naszych milusińskich się spełnią. Organizatorem i fundatorem nagród książkowych w konkursie była Biblioteka Szkolna. Słodycze dla uczestników zakupiła Dyrekcja Szkoły.

mgr Bożena Pawlik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *