MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

6 grudnia po lekcjach, w ramach programu „Trzymaj formę” odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Celem rozgrywek była popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportu,kształtowanie aktywności sportowej młodzieży i zagospodarowanie czasu wolnego. Podczas turnieju można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz reprezentowaną postawę sportową. Zwycięzcą został Tkacz Przemek ,II miejsce zdobył Mordaka Mikołaj, III-e Wiktoria Papiernik, IV–e Wiktor Nejman, V-e Piasta Łukasz. Gratulujemy!! Turniej zorganizowała p. Liliana Morawska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *