MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

7 grudnia uczniowie klasy IIIc i Ia wraz z opiekunami p. Daria Morawską, Beata Skawińską i Monika Majchrowską z okazji mikołajek pojechali do kina Helios w Piotrkowie Tryb. na film animowany pt. „Pierwsza gwiazdka”. Bohaterem bajki był mały ważny osiołek o imieniu Bo który tęsknił za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zebrał się na odwagę i uciekł na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotkał uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążali za gwiazdą. Wkrótce mieli stać się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia. Bajka wprowadziła uczniów w przedświąteczny czas Bożego Narodzenia. Dodatkową atrakcją były renifery i sanie Świętego Mikołaja. Każdy mógł usiąść i zrobić sobie zdjęcie.

opr. Daria Morawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *