„VOLLEYBALL MENS CLUB WORLD CHAMPIONSHIP POLAND 2017”

W dniu 13.12.2017r. godzina 17:30, początek pierwszego półfinałowego meczu ŚWIATOWEJ KLUBOWEJ LIGI MISTRZÓW ZENIT KAZAŃ – SHANGHAI VOLLEYBALL 3:0, to był dopiero początek świetnej siatkarskiej zabawy w ATLAS ARENIE w ŁODZI. W drugiej odsłonie święta siatkarskiego SKRA BEŁCHATÓW zmierzyła się z argentyńskim PERSONAL BOLIVAR 3;1. Było to widowisko siatkarskie w jakim uczestniczyli uczniowie oddziałów mistrzostwa sportowego, oddziałów sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie, zawodniczki UKS „FUKS” Sulejów oraz sympatycy piłki siatkowej. Atmosfera iście sportowa, doping i widowiskowa gra wszystkich zespołów sprawiły, że emocje sięgnęły zenitu. Organizatorami wyjazdu była Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Jana Pawła II w Sulejowie, Gmina Sulejów. Każda minuta z pięciu godzin spędzonych na widowisku sportowym była nieoceniona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *