KONKURS KOLĘD W MOK , KATEGORIA: KLASY I-III

W dniu 15 grudnia 2017r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie uczestniczyli w tradycyjnym już konkursie kolęd organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie. W tym roku naszą szkołę w kategorii klas I-III reprezentowali uczniowie klasy IIIb- Amelia Wroniszewska, Julia Lenarcik, Martyna Kaczmarek oraz klasy IIIc- Michalina Sianos, Karolina Majchrowska i Lena Tymanowska. Wszystkie dziewczynki zaśpiewały przepięknie, miały także specjalnie na tę okazję przygotowane stroje. Ostatecznie zaszczytne III miejsce w w/w konkursie zajęła Lena Tymanowska-uczennica klasy IIIc, wychowanka p. Darii Morawskiej. Gratulujemy Lenie miejsca na podium oraz fantastycznych występów pozostałym uczestniczkom i życzymy kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.